O FIRMIE

Firma QUEST istnieje od 1996 roku. Jej założycielem i właścicielem jest Tomasz Cholewiński.

Podstawowym zadaniem działalności firmy QUEST jest dystrybucja pokryć dachowych szwedzkiego koncernu Plannja oraz innych renomowanych producentów. W oferowanym asortymencie znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria i materiały budowlane do całkowitego wykończenia budowanego lub remontowanego dachu. Chociaż od początku firma QUEST działa na terenie województwa świętokrzyskiego, to jednak jej zakres kontaktów handlowych nie ogranicza się do centralnej Polski lecz dynamicznie rozwija się i sięga nawet poza granice naszego kraju. Duży nacisk kładzie się na profesjonalizm i jakość, dlatego też od początku promowane są wysokiej klasy produkty europejskich marek. W gronie tych, którzy zaufali firmie QUEST i skorzystali z oferty znajdują się małe i duże firmy, instytucje państwowe i osoby prywatne.

W dorobku firmy można znaleźć także szereg nagród i wyróżnień m. in. za najlepszego partnera i płatnika w Polsce Plannja Trophy 2001, 2004-2009 przyznane przez firmę Plannja oraz EuroPARTNER 2008 za zasługi dla rozwoju gospodarczego regionu.

Firma QUEST wspiera jednocześnie imprezy sportowe i akcje charytatywne. Sponsoruje m. in. domy dziecka oraz wyjazdy dzieci z ubogich rodzin na zimowiska.


dyplom nagroda za dachy nagroda za pokrycia dachowe dachy Kielce nagroda za Plannje trophy trophy 2009
dyplom euro partner Kielce dyplom euro partner Kielce dachy wręczenie Marszałek budowlanka     dobra chata     dachy kielce - forum