PRODUCENCI

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy produkty m.in. następujących firm:


PLANNJA - szwedzki koncern i producent systemów dachowych. Plannja Sp. z o.o. należy do szwedzkiego producenta wyrobów stalowych dla budownictwa Plannja AB, wchodzącego w skład światowego koncernu stalowego SSAB. W ofercie firmy znajdują się zarówno wysokiej jakości blachy dachówkowe, systemy orynnowania wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym, jak również blachy konstrukcyjne, elewacyjne oraz dachowe wykorzystywane do budowy obiektów o dużej kubaturze takich, jak hale sportowe, magazynowe, stadiony.
www.plannja.pl


FAKRO to polska firma powstała w 1991 roku. FAKRO jest producentem szerokiej gamy wysokiej jakośći produktów związanych z poddaszem. W ofercie znajdują się:
* okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania: okna obrotowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, wyłazy dachowe, świetliki dachowe,
* akcesoria do okien: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, siłowniki, układy zdalnego sterowania, systemy oddymiania,
* kolektory słoneczne,
* składane schody strychowe.
www.fakro.pl


Niemiecki koncern założony w roku 1892 Ewald Dörken AG z siedzibą Herdecke.
W ofercie firmy występują: folie na dachy spadziste, akcesoria dachowe, systemy uszczelniające, drenażowe i ochrony fundamentów, a także plandeki i folie ogrodnicze. Firma stosuje innowacyjne rozwiązania zaawansowane technologicznie. Zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Ewald Dorken AG Herdecke jest marka DELTA® - folie i paroizolacje dachowe.
www.dorken.de


BLACHOTRAPEZ to firma polska produkcyjno-handlowa powstała w roku 1970 oferująca wyroby z wysokiej jakości stali: blachodachówki, blacha trapezowa, obróbka blacharska i akcesora dachowe.
Obecnie Blachotrapez to:
* największa w Polsce własna sieć sprzedaży
* eksport do Rumunii, Słowacji, na Węgry i Czechy
* liczący się partner renomowanych producentów stali Thysen Krupp, Arcellor Mittal, USS Steel, Vest Alpine, Hydro Aluminium
* uznany na rynku producent pokryć dachowych z najlepszych materiałów.
www.blachotrapez.com.pl


DuPont™ Tyvek® zapewnia ochronę budynków i ich mieszkańców poprzez stosowanie unikalnego i zaawansowanego technologicznie materiału marki Tyvek®. Jednocześnie produkty DuPont chronią środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń, ponieważ dachy i ściany wykonywane z użyciem produktów marki Tyvek® są niezwykle efektywne – obniżają zużycie energii, koszty ogrzewania oraz emisję gazów cieplarnianych, czym przyczyniają się do zmniejszenia globalnego zagrożenia efektem cieplarnianym. W ofercie znajduje się m. in. jednorodna membrana o wysokiej paroprzepuszczalności, wyjątkowej grubości, trwałości i właściwościach mechanicznych oraz akcesoria do montażu membran.
www2.dupont.com